Tak tak, gdy jesień wkrada się powoli do naszego życia, czas zaczyna płynąć jakby wolniej a wieczory stają się nieskończenie długie 🙂 Przyznaję iż to najlepszy okres na wieczorne gry i zabawy z ukochanymi. A że lubię tworzyć i projektować zatem powstała prosta ale sądzę interesująca gra hybrydowa Zdobądź szczyt (planszowo – mobilna). Zrobiłem ją z myślą o moich pociechach, z którymi to nie raz stoczyłem bój przegrany o szczyt. Dlatego sądzę iż Wam również może się spodobać.

Zasady gry są dosyć proste i dokładnie opisane w instrukcji, z kolei aplikacja organizuje ruch w grze i nadaje jej dosyć ciekawej formy. Przy tworzeniu gry chciałem uniknąć typowej planszówki takiej gdzie trasa jest zawsze taka sama i cel do zdobycia również, stąd też powstała wersja gry gdzie ścieżka jest tworzona podczas rozgrywki. Tworzymy trasę dotarcia do schroniska, innych miejsc ale najważniejsze do szczytu – którego zdobywca staje się jednocześnie zwycięzcą 🙂
To jak zagramy? Zainteresowani? Zapraszam do zakupu, dla pierwszych zakupowiczów cena wywoławcza – ile dasz za tyle masz! Napisz do mnie emaila info@aktywnarodzina.pl z informacją co do wysyłki i kosztów. Koniecznie dzisiaj.

miłego

 

ps. podaj dalej może komuś znajomemu byłaby potrzeba gra na jesienne wieczory 🙂